Kolacja karnawałowa w rytmach afro-peruwiańskich

Dzisiejszy post rozpoczynamy muzycznie, od wysłuchania afro-peruwiańskich rytmów, bo o takich będziemy między innymi mówić.

afroperuviana

W sobotę 1 marca przygotowaliśmy w mojej organizacji, we współpracy z grupą muzyczną afro-peruwiańską, która w naszym biurze odbywa próby tańca, wieczór promocyjny, połączony z kolacją, tańcami i zbiórką funduszy na naszą działalność.

Chcieliśmy tą inicjatywą wyjść również naprzeciw młodszym odbiorcom, a więc zdecydowaliśmy się jedną z naszych 5 dorocznych kolacji zorganizować w nieco inny sposób.

Wynajęliśmy salę organizacji APS Colore, przygotowaliśmy jedzenie dla 100 osób (2 dni gotowania!) i zaprosiliśmy zespół afro-peruwiański, który w ten niecodzienny sposób chciał nam się odwdzięczyć za możliwość darmowego korzystania z naszego biura.

A skoro to karnawał (w Mediolanie trwa zawsze o tydzień dłużej!), zachęciliśmy wszystkich gości do pojawienia się w przebraniach czy choćby z jakąś ciekawą maską.

Przyszli znajomi, przyjaciele, nowe osoby, couchsurferzy, wolontariusze, mieszanka absolutnie wybuchowa, co oczywiście bardzo nam się podobało.

W trakcie wieczoru można było potańczyć, obejrzeć występ grupy muzycznej, inscenizację dawnego życia w Peru, spróbować swoich sił w kręceniu biodrami, podjeść międzynarodowe potrawy i wziąć udział w loterii, w której wygrać można było m.in. bilety do kina czy masaż tajski (!).

___ * ___ * ___ * ___ * ___

A na zdjęciach poniżej prezentuję Wam przede wszystkim pracowników i wolontariuszy mojej organizacji, by nieco przybliżyć Wam ich barwne oblicze 🙂

Fot. Bartek Wesołowski

afroperuviana1 afroperuviana2 afroperuviana3 afroperuviana4 afroperuviana5 afroperuviana6 afroperuviana7 afroperuviana8 afroperuviana9 afroperuviana10

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s