Podsumowanie projektu

No i czas na podsumowanie. Trochę wcześnie? Tak, to prawda, ale czas biegnie ..i już prawie wkraczamy w wakacje, które w Casa Per La Pace zaczynają się 15 lipca.

Jakie plany na następne dwa miesiące? A więc najbliższy weekend w Casaltone (again!) – szkolenie przed wyjazdem sierpniowym, w poniedziałek ruszamy na szkolenie dla wolontariuszy (do czwartku!) pod Neapolem, później tydzień jeszcze wytężonej (głównie papierkowej) pracy w Casapace i 14. lipca jadę z Almu do Toskanii na obóz pracować jako nauczyciel angielskiego i opiekun! Jupiii!

Później znowu Mediolan przez niecałe 2 tygodnie (planuję usiąść wtedy do tłumaczenia powierzonego nam przez Ilę) i 10 sierpnia lecimy do Tel Avivu!

A po powrocie zostanie zaledwie 5 dni na ogarnięcie się…i co dalej?

Zatem w Casapace wczoraj poświęciliśmy wieczór na podsumowanie naszego (Marki i mojego) projektu.

Polegało to na udzieleniu sobie feedbacku, Casapace nam, my – Casapace, na przemyśleniu, co było dobre, a co nie do końca funkcjonowało, co by można zmienić po obu stronach i jak pracować z nowymi wolontariuszami (trzymam kciuki za Lukasa i Agnieszkę, żeby ich projekt został zaakceptowany przez NA!).

Na końcu przedstawiałyśmy kolaże przedstawiające,  co zabieramy ze sobą po tych miesiącach spędzonych na wolontariacie….ale tym razem wyjątkowo zapomniałam aparatu fotograficznego, a więc jak tylko następnym razem wpadnę do organizacji, pstrykam zdjęcie i publikuję na blogu ;)!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s