Paragon z podróży

Tytuł niniejszego postu jest jednoznacznym nawiązaniem do strony: http://www.paragonzpodrozy.pl/

Ale po kolei…

… jednak poimprezowe ranki często przynoszą bardzo ciekawe wyniki… U nas w mieszkaniu w Mediolanie zawsze spędzamy je przy wspólnym śniadaniu i wesoło (lub mniej) gawędzimy na wiele różnych tematów (tematyka zależy od naszych możliwości, nastroju, ale też przede wszystkim od składu, czyli kto akurat nocował u nas i z kim sobie śniadaniujemy ;)).

Ostatnio spędzaliśmy poranek we czwórkę…i wyszła rozmowa o podróżach…na co Paulina (dziękuję! a Bartkowi za motywację 😛 ) zareagowała bardzo przytomnie, że zna doskonały blog, który nam poleca, a który, btw, zdobył tytuł Bloga Roku 2011!

O czym jest sam blog? Pozwolę sobie zacytować jego twórców Bartka i Patryka:

Obecnie możliwości taniego podróżowania po świecie są ogromne. Niskobudżetowe linie lotnicze, liczne promocje klasycznych przewoźników, tanie linie autokarowe, autostop, couchsurfing – wystarczy dobrze kombinować i za stosunkowo niewielką kasę można podróżować praktycznie wszędzie. Jednak nie każdy wie, jak te możliwości wykorzystać.

(…)

Paragon z podróży to zbiór podstawowych informacji o odbytym wyjeździe. Stworzyliśmy schemat, według którego powinny się w nim znajdować takie informacje jak: miejsce wyjazdu, sposób transportu, ilość podróżnych, praktyczne wskazówki, opis, zdjęcia i przede wszystkim rozpis kosztów za poszczególne elementy wyjazdu. Chcemy w ten sposób stworzyć bazę podróżniczych możliwości i pokazać na jak największej liczbie przykładów jak tanio i z pomysłem można jeździć po świecie.”

I jak myślicie, warto tam zajrzeć? 🙂

Reklamy

2 thoughts on “Paragon z podróży

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s